Vesti i nastani
 
 
 
 
 

Cредба со градоначалникот г. Невзат Бејта (03.02.2016 22:00)

На 03.02.2016 година, Неговото Високопреосвештенство Митрополитот Струмички г. Наум и Неговото Високопреосвештенство Митрополитот Тетовско-гостиварски г. Јосиф, остварија средба во Општината Гостивар со градоначалникот г. Невзат Бејта.

 

 

 

 

 

 

Извор: Тетовско-гостиварска епархија